Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Účastnili jsme se

Antimony 1942

2010

    Akce na počest parašutistů ze skupiny Antimony, vysazených v okolí Turnova, několik měsíců po atentátu na říšského protektora.

     Účastnili jsme se jako tým nahaněčů. Úkolem výsadkářu je do určené hodiny se dostat do cílové stanice letiště Hodkovice. Parašutisty jsme pěkně prohnali. Jeden tým jsme nejprve hodinu drželi na jednom místě a poté jsme je do jednoho vybili. Druhý jsme oslabili a potom oni vybili nás. Byla to skvěle provedená a výborně propracovaná akce.

Účast :                   100 hráčů

Hodnocení:             9,5 z 10ti

Pořadatel:              Aliance Military Club

Wichr

2011

Aneb chyť si svého němce.

    Akce svým scénářem velmi podobná Antimony 1942. Jen v počtu lidí se lišila. Spadali jsme pod velení Military klubu Aliance pod tým Phanters. Začátek se nám příliš nevydařil. K několika konfliktům jsme přišli již pozdě, ale v průběhu dne jsme více a více německé výsadkáře nutili ustupovat a umírat. Poslední bitva se sice moc nepovedla a celou akci provázely organizační problémy, ale i tak v celku podařená akce.

Účast :                   65 hráčů

Hodnocení:             5 z 10ti

Pořadatel:              ----------------

Hell hill

2011

Vietnamská válka po česku.

    Akce simulovala těžké boje Americké námořní pěchoty v srdci vietnamského zalesněného terénu. I přes velkou přesilu USMC (2:1) se nepodařilo nikdy Vietnamce úplně porazit. Akce probíhala pod taktovkou Military klubu Aliance, stylem "vyhledat a zničit". Vietkong se skryl a Americká pěchota měla za úkol opěrný bod zničit. Za den proběhlo pět střetů, z toho tři vyhrála USMC. Rhinoceros Squad působyl v řadách VTC.

Účast :                   40 hráčů

Hodnocení:             8,5 z 10ti

Pořadatel:              Aliance Military Club

 

Gloria II

2011

Ofenzíva TET

    Událost pro padesát lidí, která probíhala ve skvěle připraveném prostředí vietnamské vesničky a americké základny. Z počátku se vietnamská vesnice hrdině bránila americkému nátlaku. Avšak po příletu vtulníku se nebezpečně přiblížili. O cca dvě hodiny déle vesnice podlehla. Po přeskupení jednotek VTC nastoupil se dvěma minomety do útoku a začal ostřelovat základnu Gloria. Americké protiútoky byli neučinné a základna padla.

Účast :                  50 hráčů

Hodnocení:             9,5 z 10ti

Pořadatel:              Aliance Military Club

Šachová partie

2011

Long range patrol

    Událost na kterou jsme se těšili už dlouho. Probíhala stylem dlouhých patrol a pohybu malých jednotek v prostoru a plnily úkoly zadané velícím. Akce byla doprovázena nepříznivým počasím, ale to spíše přidalo na zajímavosti. Atmosféra akce byla perfektní a všechny týmy se snažily postupovat dle pokynů. Ne vždy se to dařilo. Ke konci akce se objevilo několik menších organizačních problémů, ale to už nemohlo zničit povedenou akci.

Účast :                  35 hráčů

Hodnocení:             7,5 z 10ti

Pořadatel:              Aliance Military Club

TOPlist